Solution 2.3

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 
Krbová kamna na podstavci s popelníkem a černým rámečkem dveří.
Dostupnost Momentálně nedostupné
48 545 Kč
Kód produktu 106
Značka Enerzone
Webová stránka značky sbi-europe.cz/
Kategorie Kanadská krbová kamna
Záruka 2 roky
 

Tato kamna disponují všemi technickými funkcemi, které potřebujete pro vysokou účinnost vašich kamen. K dispozici je mnoho kombinací a volitelných prvků jako jsou popelník, ventilátor, thermodisk a adaptér pro přívod venkovního vzduchu. Díky ocelovým nožičkám jsou kamna Solution 2.3 dostupné téměř pro všechny a nabízí tak celkově nejlepší poměr cena /kvalita + výkon a uspokojí tak i náročného zákazníka.

Krbová kamna Solution 2.3 si velice často vybírají informovaní zákazníci, kteří znají podstatu efektivního vytápění dřevem. Díky velkému topeništi umožňuje spalovat i větší polena o délce až 42 cm a při naplněné komoře tak lze dosáhnout doby přikládání více jak 8 hodin. Stejně jako menší řady značky Enerzone nabízí kamna Solution 2.3 možnost výběru designu dveří mezi černými, dveřmi z broušeného niklu, nebo pozlacenými. Pro větší efektivnost výtápění kamny se nabízí možnost přidání výkonného ventilátoru a vrchní desky airmate.

Pozor jedná se o kompletní produkt včetně nutného příslušenství pro jeho použití. Krbová kamna obsahují černý litinový rámeček dveří, černé litinové nožičky s popelníkem. V případě zájmu jiné barvené kombinace, využijte kontaktní formulář pro získání informací o ceně a dodací lhůtě.

Příručka ke stažení

 

 

Hmotnost 186 kg
Kouřovod 16 kW
Šířka 724 mm
Hloubka 685 mm
Výška 851 mm
Hmotnost 186 kg
Délka polen 508 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.