Dovre Sense 100

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Litinová krbová kamna menšího výkonu

Dostupnost Momentálně nedostupné
32 577 Kč
Kód produktu 52
Značka Dovre
Kategorie DOVRE
Záruka 2 roky
 

Oblíbený moderní atraktivní design, podstavec kamen tvoří 4 nožky. Kamna mají nejmodernější systém úsporného a ekologického CB spalování - zplyňování spalin, systém oplachu skla horkým vzduchem. Do spalovací komory kamen proudí 3 spalovací vzduchu - primární vzduch jde zespodu pro prvotní spalování dřeva, sekundární vzduch proudí okolo topeniště a vychází horký shora na oplach skla, horký terciární vzduch je přiváděn soustavou trysek v zadní části topeniště a způsobuje druhotné zahoření nespálených částic a dřevoplynu.

Jaké většina kamen Dovre je i tento model vybaven systémem bezroštového spalování doplněného popelníkem. Dochází tak k maximálnímu využití paliva. Kamna umožňují systém nepřetržitého hoření. 

Kamna je možné napojit na externí přívod vzduchu zvenku, sklepa nebo technické místnosti. Díky tomu jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických domů. Nástavec na externí vzduch se montuje ze zadní části kamen. Kamna mají speciální \"ultra slim\" provedení se zmenšenou hloubkou pro menší prostory. Povrchová úprava kamen je černý lak, za příplatek možné provedení bílý nebo černý smalt.

Hmotnost 105 kg
Výkon 7kW
Šířka 470 mm
Hloubka 360 mm
Výška 900 mm
Hmotnost 105 kg
Kouřovod 150 mm
Emise 0,07
Výhřevnost 140 m3
Délka polen 330 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.